İtalya Nakliye

Uzman hatlarımızdan biri olan İtalya hattımıza, firmamız tarafından sunulan nakliye hizmeti, malları ya da eşyalarının teslimatındaki lojistik işlemlerini profesyonel ekiplerimizle hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

Nakliye operasyon sürecinde gümrük işlerinizi, depolama ve iç nakliye organizasyonlarını yaparak en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Lojistik hizmetimizde taşımacılık sorunlarıyla ilgili çözümlere istinaden 7/24 tarafımıza ulaşabilir, aynı zamanda sorunlara anlık aksiyon alarak takip sistemi dahilinde müşterilerimize bilgi alışverişinde bulunabilmekteyiz.

Operasyon sonucunda yükünüzü planlanan teslimat adresine teslimatı ile lojistik hizmetimizi tamamlamaktayız.

İtalya’ya ile lojistik süreçlerini neleri kapsar?

İtalya ile yapılacak ihracat ve ithalat süreçlerinizde deneyimli kadrolarımız danışmanlık da dahil olmak üzere komple ve parsiyel taşımacılıktan kapıdan kapıya minivan taşımacılığa kadar tüm süreçlerinizi profesyonelce yönetilmektedir.

Yüklerinize en uygun yük taşınma planıyla birlikte en uygun uluslararası nakliyat fiyatları teklifini sizlere sunmaktayız.

İtalya’ya nakliye süreçlerinizde, sorunsuz, uygun maliyetli ve size hem zaman hem de ekonomik olarak kazandıracak çözümler için Mavilog firmamızın deneyimli kadrolarının hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İtalya için verdiğimiz Nakliye Hizmetleri:

Kapıdan Kapıya Taşımalar
Komple ve Düzenli Parsiyel Yüklemeler
Fuar ve Proje Yüklemeleri
İtalya Depolama Hizmetleri
İtalya İç Nakliye Hizmetleri
İtalya Gümrükleme Hizmetleri
İtalya Ticaret Danışmanlığı
İtalya Nakliye
Türkiye İtalya Nakliye
İtalya Türkiye Nakliye