Karayolu Taşımacılığı

Profesyonel ekiplerimiz ile Tüm Avrupa ülkelerine parsiyel ve komple karayolu taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Mavilog olarak; Ülkemiz ve sizin için her gün kesintisiz yollardayız.

Denizyolu Taşımacılığı

Türkiye’nin her bölgesinden dünyanın her limanına ve dünyanın her limanından Türkiye’ye full konteyner ve parsiyel taşıma süreçlerinizi profesyonel ekiplerimiz ile yönetiyoruz.

Havayolu Taşımacılığı

Mavilog olarak; En küçük kargodan komple uçak yüklemelerine kadar tüm taleplerinizi profesyonel ekiplerimiz ile yönetiyoruz. İhtiyaçları özenle belirleyip ekonomik navlunlar sağlıyoruz.

minivan-tasimacilik-1024
Minivan Hizmetleri

İhracat ve İthalat süreçlerinizde kapıya teslim edilmesi gereken yüklerinizde hızlı ve güvenilir Minivan Taşımacılık seçeneğimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

frigo-tasimaciligi
Frigo Taşımacılığı

İhracat ve İthalat süreçlerinizde 18 °C ile -26 °C’ye kadar ayarlanabilir özel donanıma sahip soğutucuları bulunan donanımlı araçlarımız ve profesyonel ekiplerimiz ile lojistik süreçlerinizi yönetiyoruz.

adr tasimacilik
ADR taşımacılık

Tehlikeli malların uluslararası karayollarında taşınması sürecinde, ilgili eğitimleri almış şoförlerimiz özel donanıma sahip araçlarımız ve alınmış gerekli sertifikalarımız ile ihracat ve ithalat süreçlerinizi güvenle gerçekleştiriyoruz.